Show Menu

Our team

Пайп систем

Eng. Nikolay Chomakovski
CEO

Пайп систем

Ralitsa Tomova
CЕО


tomova@pipesystem.bg

Пайп систем

WATER SUPPLY DEPARTMENT

Пайп систем

Eng. Petar Valchev
Chief Engineer
valchev@pipesystem.bg

Пайп систем

Deyan Popov
Project manager
popov@pipesystem.bg

Пайп систем

Kristiyan Dyulev
Project manager
dyulev@pipesystem.bg

Пайп систем

Ivan Bonjolov
Project manager
bonjolov@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Metodi Bojinov
Specialist pumps and equipment
bojinov@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Veselin Hadzhiyski
Senior Site manager
hadzhiyski@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Ivan Dekovв
Senior Site manager
dekov@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Antony Boyadjiev
Site manager
a.boyadjiev@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Hristo Kirov
Site manager
kirov@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Petar Munin
Site manager
munin@pipesystem.bg

Пайп систем

Marius Urumov
Site manager
urumov@pipesystem.bg

Пайп систем

Mihail Dragoev
Site manager
dragoev@pipesystem.bg

Пайп систем

Mustafa Tsikalov
Site manager
tsikalov@pipesystem.bg

Пайп систем

Georgi Borisov
Site manager
borisov@pipesystem.bg

Пайп систем

Hasan Bimov
Site manager
bimov@pipesystem.bg

Пайп систем

Sara Popova
Site manager
popova@pipesystem.bg

Пайп систем

Denis Kehaiov
Site manager
kehayov@pipesystem.bg

Пайп систем

Dimitar Todorov
Site manager
d.todorov@pipesystem.bg

Пайп систем

Pavel Tabert
Site manager
tabert@pipesystem.bg

Пайп систем

Mariya Pavlova
Site manager
pavlova@pipesystem.bg

Пайп систем

инж. Ангел Ангелов   

Помощник технически ръководител   

a.angelov@pipesystem.com

Пайп систем

Ивайло Иванов   

Помощник технически ръководител   

ivaylo.ivanov@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Daniela Bogdanova
Quantity surveyor
bogdanova@pipesystem.bg

Пайп систем

Eng. Maya Batalova
Quantity surveyor
vasileva@pipesystem.bg

Пайп систем

Miroslav Petrov
Quantity surveyor
m.petrov@pipesystem.bg

Пайп систем

Nikolina Gergova
Costs & evaluation specialist
n.gergova@pipesystem.bg

Пайп систем
Пайп систем

Свилен Стоилов   

Инженер-проектант   

 stoilov@pipesystem.bg 

Пайп систем

   Валентина Видинова       

Специалист снабдяване   

vidinova@pipesystem.bg 

Пайп систем

Тода Урумова   

Специалист снабдяване   

 toda.urumova@pipesystem.bg 

MAINTENANCE DEPARTMENT

Пайп систем

Eng. Evrenii Gorshteyn
Head of maintenance department
gorshteyn@pipesystem.bg