КАРИЕРИ

стани част от нашето семейство

Kовачница за кадри e програма, която Пайп Систем реализира с цел предоставяне на възможност на млади хора без опит в сферата на изграждане на Водопроводни, Канализационни и Спринклерни инсталации да добият практически стаж да се докоснат до реалното изпълнение на големи строителни обекти. Идеята на тази своеобразна стажантска програма е да изгради бригади от млади и знаещи специалисти на позицията „монтажници ВиК“ и да предостави опция за издигане в йерархията на база на показаните резултати.

Пайп систем

ИНЖЕНЕР - ПРОЕКТАНТ ВИК

Описание:

  • Изготвяне на проекти за сградни ВиК инсталации, спринклерни инсталации,вакуумно отводняване,
  • Изготвяне на екзекутиви, посещения на обекти и участие в оперативни срещи

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование и квалификация:
  • Образование – Висше строително, специалност ВиК
  • Ограничена или пълна проектантска правоспособност
  • Английски език е предимство
  • Компютърна грамотност: AutoCAD и Microsoft Office задължително; Revit е предимство
  • Опит в проектирането на спринклерни инсталации или вакуумно отводняване се стича за предимство - желателно поне 3 години
  • Шофьорска книжка категория В е предимство

Личностни качества:

  • Точност
  • Дисциплинираност
  • Отговорност
  • прецизност
  • лоялност
  • дискретност

Компанията предлага:

  • Много добро заплащане
  • Фирмено обучение
  • Работа в динамична среда
  • Възможност за кариерно развитие

Изпращайте автобиографии на български език, като посочвате референтния код на обявата. Контакт ще бъде осъществен само с предварително одобрените кандидати.

Пайп систем

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Основни дейности:

  • Участва в товаренето и разтоварването на стоката в склада
  • Помага в сортирането и подредбата на складовите наличности в склада
  • Подготвя поръчки за изпълнение и екпедиция към клиенти

Търсим да назначим лоялна и отговорна личност на пълен работен ден.

Предлагаме:

  • добри работни условия - местоработата е в близост до Парацайс център
  • работно облекло
  • възможност за кариерно развитие
  • много добро заплащане
  • работа в млад и амбициозен екип
  • заплащане на разходи за транспорт до работното място

Моля, изпращайте автобиографиите си на български език, ние ще се свържем само с одобрените кандидати.

Адрес на местоработата: ул. Филип Кутев 137, гр. София

Пайп систем

ЮРИСКОНСУЛТ

Задължения и отговорности:

  • Изготвя и предоставя правни становища и консултации, необходими за ефективното протичане на оперативната дейност на компанията
  • Съгласува и/или изготвя различни видове договори, обезпечаващи всички функции и дейности в организацията
  • Предоставя правни консултации по ключови въпроси и по възлагане от страна на висшия мениджмънт и ръководителите в компанията
  • Разяснява прилагането на нормативни актове при запитване от ръководители и служители в организацията
  • Представлява компанията пред правораздавателните и административните органи, както и пред трети лица, в рамките на делегираните правомощия
  • Представлява компанията в съдебни, арбитражни и изпълнителни дела, като осигурява компетентна процесуална защита на интересите на работодателя
  • Подпомага работодателя в извънсъдебното уреждане на вземания от трети лица, като изготвя и осигурява изпращането на нотариални покани, провежда телефонни разговори и срещи с длъжниците и дава предложения срещу кои от тях да бъдат заведени съдебни процедури
  • Подпомага изготвянето и входирането в съответните административни институции на актовете, приемани от органите за управление на компанията
  • Участва в разработването на вътрешни нормативни актове, процедури, правила, инструкции и заповеди
  • Отговаря за съответствието на вътрешната нормативна уредба на компанията с действащите нормативни актове
  • Дава становище по законосъобразността при сключване, изменение и прекратяване на договори със служители, налагането на наказания и търсене на дисциплинарна и имуществена отговорност
  • Осигурява правна подкрепа за надлежно спазване на утвърдените правила, описани в процедурите и инструкциите от сертифицираната Интегрирана система за управление на качеството, околна среда, здраве и безопасност

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование - специалност Право, степен Магистър
  • Опит на аналогична позиция и/или в подобни дейности като юрист мин. 2 години
  • Познания в областта на нормативните и подзаконовите актове в търговско, гражданско и трудово право; реда и изискванията за извършване на процесуални действия; съдебна и арбитражна практика по правни казуси; компютърни и други автоматизирани системи за извършване на правна дейност и получаване на актуална и навременна правна информация
  • Добри компютърни умения – MS Office, Internet
  • Владеене на английски език на добро ниво – писмено и говоримо
  • Висока аналитичност и ориентираност към резултат
  • Умения за убеждаване и ефективна комуникация
  • Умения за планиране, приоритизиране и управление на време и информация
  • Самоорганизираност, дискретност и лоялност
  • Ресурс за работа под напрежение

Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.

Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.

КАНДИДАТСТВАЙ

Избери файл
Успешно изпратено съобщение!

Благодарим Ви!