КАРИЕРИ

СТАНИ ЧАСТ ОТ НАШЕТО СЕМЕЙСТВО

Пайп систем

СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРИРАНЕ И ДОГОВАРЯНЕ В СТРОИТЕЛСТВОТО

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

  • Изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки, анализни и фирмени цени, линейни графици, оферти на база техническа спецификация или архитектурни проекти;
  • Определяне на необходимите материали, елементи, детайли и коректно остойностяване;
  • Изготвяне на прогнозни себестойности за нови обекти - Уточняване на технически детайли, по спесификация, в пряк контакт с клиенти на Дружеството – архитекти и инвеститори;
  • Изготвяне на пакет документи за тръжна процедура; провеждане на тръжни процедури и участие в преговори с потенциални изпълнители;
  • Изготвяне на справки и отчети, свързани с проследяване на изпълнението на договорените дейности;
  • Осъществяване на комуникация с всички участници в строителния процес - инвеститори, подизпълнители, номинирани доставчици, строителен надзор, партньори и др.;
  • Съгласуване на работата и взаимодействие с други отдели в компанията;
  • Проучване на цени и нови технологии в областта на строителството.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Диплома за висше образование - строителен инженер;
  • Опит на подобна позиция;
  • Отлично познаване на действащата нормативна база в областта на Строителството, познаване на ЗУТ, както и всички строителни наредби и книжа;
  • Отлична компютърна грамотност - MS Office, AutoCad, MS Project, Internet;
  • Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
  • Много добри комуникационни и организационни умения, силна мотивация, инициативност, умения за работа в екип;
  • Носене на отговорност за спазване на крайни срокове, прецизност и ефективност на работата, правилна ориентация и преценка на време и приоритети при работа в динамична среда;
  • При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнението на длъжността;
  • Познаването и ползването на ERP – софтуер е предимство;
  • Английски език на работно ниво;
  • Шофьорска книжка – категория B;

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR.

Пайп систем

ОБЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ ОВиК

ОТГОВОРНОСТИ

Управлява и координира всички дейности, свързани с ОВиК мрежи и съоръжения на конкретен строителен обект:

  • Познава видовете сградни инсталации и съответните съоръжения.
  • Познава строителните процеси, свързани с изграждане на инсталации
  • Отчита и участва в управлението на строителните процеси по част ОВиК.
  • Участва в процеса по комуникация с възложители, строителен надзор, проектанти
  • Ръководи процеса по изпълнение на възложените за изпълнение проекти по част ОВиК на обекта със съответния подизпълнител.
  • Осъществява координация с другите специалности на обекта и обектовото ръководство.
  • Осигурява поддръжка по технически въпроси на обектовото ръководство по част ОВК.
  • Преглежда и контролира планирания график спрямо актуалния напредък по част ОВиК
  • Инициира и проверява ежедневен и ежеседмичен план за извършените СМР по част ОВиК
  • Носи отговорност за проследяване и сигнализиране изпълнение на проекта според договорените условия със съответния подизпълнител.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Образование: Висше строително образование в областта на ОВиК
  • Трудов стаж: Минимум 3 години стаж на подобна длъжност.
  • Личностни качества: Аналитично мислене, ориентираност към резултат, умение за управление на разнообразни екипи и проекти, умение за спазване на приоритети, организираност
  • Възможност за пътувания в страната
  • Шофьорска книжка, категория В

Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR

Пайп систем

СПЕЦИАЛИСТ СНАБДЯВАНЕ

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Отговаря за намирането на стоки, договаряне на цени и снабдяване с материали;
  • Поддържа връзка и комуникира с доставчици на поверените му продуктови групи;
  • Комуникира с конкретен служител от страна на доставчика, определен да работи с Пайп Систем;
  • Ежедневно се самообучава по продуктовите групи;
  • Ежедневно проверява и следи за наличностите на поверените му продуктови групи;
  • Прави заявки към одобрените доставчици в писмен вид при текущи нужди или недостатъчна наличност, като преди това го съгласува с Директор Дирекция Снабдяване;
  • При доставка проверява дали съответстват количества, цени и съпътстващи документи (фактура, протокол, стокова разписка, сертификати, декларации за съответствие);
  • Изисква към всяка заявена стока съответния пълен набор от документи (фактура, протокол, стокова разписка, сертификати, декларации за съответствие) и отговаря за съхранението им;
  • Вписва в регистъра на заявките всяка една заявка за стока;
  • Съхранява в електронен вариант на сървъра всички направени заявки;
  • Предава в електронен вид и на хартия всички сертификати от производител заедно с декларации за съответствие от продавача за съхранение в база данни;
  • Заприхождава заявената стока и ежедневно изпраща документацията към отдел счетоводство;
  • Обработва и актуализира цените на съответните продуктови групи;
  • Отговаря за рекламации при повреда или несъответствие на стоката;
  • При рекламация на получена стока от доставчик, информира доставчика и проследява процеса по връщането и замяната в писмен вид по одобрена бланка;
  • Спазва утвърдените правила, описани в процедурите и инструкциите от сертифицираната Интегрирана система за управление на качеството, околната среда, здраве и безопасност при работа;
  • Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
  • При изпълнение на своите задължения служителят е длъжен да не разпространява информация от личен характер, която би могла да накърни личното достойнство на ръководител, работник или служител в предприятието. Да бъде лоялен към работодателя, като не злоупотребява с неговото доверие и не разпространява поверителни за него сведения, както и да пази доброто име на работодателя. Длъжен е да не разпространява сведения, факти и информация, определени като фирмена или лична тайна.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит на подобна позиция (за предпочитане в строителния бранш);
  • Комуникативни умения;
  • Организационни умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Техническото образование ще бъде считано за предимство;
  • Работа с ERP система е предимство;
  • Език: владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност: владеене на MS EXCEL, MS WORD, MS OUTLOOK;
  • Делова кореспонденция – отлични познания;

Пайп систем

Заварчик на стоманени и медни тръби

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит с електродъгови заварки
  • Валиден документ за правоспособност - метод 111 (за ъглови шевове / тръби)
  • Стаж като заварчик - 2 години
  • Да разчита техническа документация - препоръчително
  • Способност за работа в екип

Моля, изпращайте автобиографиите си само на български език, ние ще се свържем с одобрените кандидати.

КАНДИДАТСТВАЙ

Избери файл
Успешно изпратено съобщение!

Благодарим Ви!